KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9467493
nr 946 7493
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Beckholmen Stockholm, signerad, -44, motivet: 17x24
Utrop:
400 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:00:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw